PODĚBRADSKÁ
SPORTOVNÍ

Kontakt

Poděbradská sportovní, s.r.o.

  O společnosti

Poděbradská sportovní s.r.o. je společnost 100% vlastněná městem Poděbrady. Činnost společnosti byla obnovena v roce 2014 v souvislosti s otevřením nového zimního stadionu v Poděbradech. Jejím úkolem bylo v prvopočátku provozovat a spravovat zimní stadion. Postupem času se její činnost rozvíjela a pod svou správu postupně přibírala další sportoviště.

Společnost se v současné době stará o tyto sportoviště: Poděbradskou kuželnu, Sportovní halu BIOS, Fotbalový areál FK Bohemia, Sportovní areál “ Na Valech”, DIRTPark, Multifukční hřiště “TGM - Žižkov, Multifunkční hřiště “TGM. - město”, Minigolf Na jezeře.

Další aktivitou je údržba travnatých fotbalových ploch FK Bohemia Poděbrady a SK Slovan Poděbrady.

Společnost dále každoročně pořádá Sivestrovský běh a velmi aktivně pomáhá s přípravou a vlastní organizací Chodeckých závodů v Poděbradech a s tím souvisejícím během škol o Pohár starosty.

   Rychlý kontakt

Ing. Milan Suchomel jednatel společnosti
Tel.: 606 918 177
Email: suchomelmilan@seznam.cz
David Kubát ředitel zimního stadionu
730 155 116
Email: info@pdysport.cz
  zobrazit všechny kontakty

 Nejbližší veřejné bruslení

Veřejné bruslení
Aktuálně není zveřejněn žádný rozpis.

 Zobrazit kompletní rozpis veřejného bruslení

 Broušení bruslí o každém veřejném bruslení zajištěno, na zimním stadionu je také možné zapůjčení bruslí - seznam velikostí bruslí k zapůjčení zde.

  Novinky

Oznámení o uzavření sportoviště
Na základě vládou vyhlášeného nouzového stavu se s platností ode dne 13.3.2020 od 6:00 uzavírají všechna sportoviště provozována Poděbradskou sportovní s.r.o.. Jedná  se o tyto sportoviště:Zimní stadion Poděbrady.Poděbradská kuželnaSportovní areál " Na Valech"Sportovní areál u ZŠ TGM ŽižkovDirt ParkFotbalový areal FK Bohemia PoděbradyTréninkové hřiště FK Bohemia PoděbradyTréninkové hřiště SK Slovan PoděbradyTento zákaz platí až do odvolání. Ing. Milan Suchomel Poděbradská sportovní, s.r.o.
13.03.2020 v 10:48:14Přečteno: 66x
Informace k veřejnému bruslení

V souvislosti s opatřením vlády se šířením coronaviru bude na veřejná bruslení vpuštěno maximálně 80 lidí včetně doprovody. Po dobu platnosti opatření se nebudou půjčovat brusle.

10.03.2020 v 13:17:49Přečteno: 72x
  Přehled všech zpráv